ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 12-03-2020 18:48

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi Personeli İle Bir Araya Geldi

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, düzenlenen program kapsamında belediye personeli ile bir araya geldi.

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi Personeli İle Bir Araya Geldi

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen program kapsamında personeli ile bir araya geldi.

İlçede bulunan Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen program, Belediye personelinin yer aldığı akşam yemeği ile başladı. Ardından RTEÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Doç.Dr.Namık Kemal OKUMUŞ tarafından "İslamda Çalışma Hayatı" adlı konferans verildi.
Başkan Çiftçi, konferansı gerçekleştiren Doç.Dr.Namık Kemal OKUMUŞ'a konuşmalarından ötürü teşekkür ederek plaket taktim etti.

Plaket takdiminin ardından Başkan Çiftçi, on günlük belediye içerisinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce personele yönelik düzenlenen eğitim programlarının değerlendirmesini yaptı. Çiftçi " Hep birlikte Belediyemize ne kazandırabilir, ne konularda halkımıza faydalı olabiliriz diye düşünüp araştırmamız gerek. Çayeli hepimizin bu yüzden her bireye görev düşmekte. Siz belediye personelleri olarak daha da sorumluluk sahibisiniz. Başarımız şahsımın değil belediyemiz çatısı altında olan tüm personelin başarısıdır. Yapılan eğitimler sizlerin bilgilerinin tazelenmesi, gelişen ve değişen dünyada daha etkin yol almanız için nelerin yapılması gerektiği hakkında yol göstermek içindir. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm personel arkadaşlarımızla daha güzel hizmetlere imzalar atacağımızdan şüphem yoktur." diyerek konuşmalarına devam etti.