ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 23-07-2021 11:07   Güncelleme : 08-09-2022 13:22

Şiddetli Yağış Sonrası Latifli'de Bir Evin İstinat Duvarı Çöktü

Latifli köyünde yağış nedeniyle İsmail Bayraktutan’a ait evin istinat duvarı çöktü ve ev sahiplerine ait araçta maddi hasar meydana geldi.

Şiddetli Yağış Sonrası Latifli'de Bir Evin İstinat Duvarı Çöktü

"

Rize'de dün akşam saatlerinde başlayan yoğun yağış Çayeli ilçesinde de etkili oldu. İlçenin Latifli köyünde yağış nedeniyle İsmail Bayraktutan’a ait evin istinat duvarı çöktü ve ev sahiplerine ait araçta maddi hasar meydana geldi.

Konu ile ilgili açıklama ilgili İsmail Bayraktutan şunları söyledi; "sabah aşırı yağmur olduğundan dolayı çay toplamaya gitmemiştik. Saat 8 gibi çok yakınımızda olmuş gibi bir patlama sesi ile uyandık. Dışarı çıktığımızda gördüğümüz tablo karşısında Allah’a hamd ettik. Evimizin arkasında yer alan istinat duvarının yıkıldığını ve arabamızda maddi hasar meydana geldiğini gördük. Daha büyük bir hasar olabilirdi. O anda içerisinde olduğumuz evimizin zarar görmemesi bizim için teselli kaynağı oldu. Rabbimizden gelene amenna ve saddakna diyoruz. İlçe Kaymakamımız Sayın Bayram Türker bey geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca Jandarma ekiplerimiz kısa sürede gelerek gerekli işlemleri yaptılar. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz"

 

AdminAdmin