ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 05-07-2021 09:24

Madengücü Spor'un “Semt Futbol Sahalarında Çocuklarla Buluşuyoruz” projesi başladı

1 Haziran tarihinde Çayeli Madengücüspor Kulübü tarafından başlatılan “Semt Futbol Sahalarında Çocuklarla Buluşuyoruz” projesinin tanıtımı düzenlenen kahvaltı programı ile devam edildi.

Madengücü Spor'un “Semt Futbol Sahalarında Çocuklarla Buluşuyoruz” projesi başladı
"

Gençlik projesi destek programı (GPDP 2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen projenin tanıtımı için düzenlenen kahvaltı programına Çayeli Kaymakamı Bayram Türker, Çayeli İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Muhammet Yılmaz, Gençlik Merkezi Müdürü Emre Çataklı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Kontrolörü Halil İbrahim Aydın, Çayeli Madengücüspor Kulübü Başkanı Muhammet Aloğlu, genç sporcular ve aileleri katıldı.

Çayeli Kaymakamı Bayram Türker, "çocuklarımızın futbolla buluşmasını görmek memnuniyet verici. Bu projeyı hazırlayan ve ilçemize kazandıran Çayeli Madengücüspor Kulübümüzü tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum" dedi. 

Kahvaltıda konuşan Çayeli Madengücüspor Kulübü Başkanı Muhammet Aloğlu, “katılımcılara teşekkür ederek, “kulübümüz gençliğe yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bu projemizde köy ve şehirlerimizde bulunan çocuklarımızı futbola semt sahalarında buluşturmak, gelişimlerini spor ahlakı ile yoğurmak olacaktır” dedi. 

AdminAdmin