Çayeli'nde Bir Dönem Sona Erdi. Artık Taşımayacaklar!

Çayeli'ndeki marketler alınan karar gereği artık evlere ücretsiz servis hizmeti vermeyecekler.

ÇAYELİ - 20-09-2022 16:36 2087 kez okundu.

Çayeli'nde Bir Dönem Sona Erdi. Artık Taşımayacaklar!

Çayeli'nde hizmet veren marketler müşterilerini alışveriş sonrası evlerine kadar ücretsiz olarak götürüyordu. İlçede bu hizmetin oldukça yaygınlaşmasının ardında taksici esnafı durumu üst makamlara taşıdılar. Yapılan görüşmeler neticesinde Çayeli Kaymakamlığı tarafından alınan kararla marketler 26.09.2022 tarihinden sonra servis araçları ile yolcu taşımacılığı yapamayacaklarını duyurdu. Sadece online satış hizmeti için servis hizmeti sağlanacağı belirtildi.

Çayeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Arıcı sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ile duyurusunu yaparak "Bu kararın İlçemiz taksicilerine, minibüsçülerine, esnaf arkadaşlarımıza ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim." ifadelerine yer verdi.

 

Neler Söylendi?

Hakan Kolcu

Asgari ücretli, emekli, garip gureba zaten market raflarına resim sergisindeki tablolara bakar gibi bakıp ihtiyacını alamadan geri dönüyordu.Herhalde Devletimizi yöneten suyu ısınmışlar dediler ki, bu zulüm yetmez bir de taksici inceden inceye bir silkelesin onları!Evet taksicinin durumu da içler acısı fakat bula bula garibanı garibana ezdirme çözümünü mü buldunuz? Yazıklar olsun size! 2 ay önce
DİĞER HABERLER
Çayelili Aile Kazada Hayatını Kaybetti

Çayelili Aile Kazada Hayatını Kaybetti

22-11-2022 - ÇAYELİ

Çayeli'nde Acı Ölüm Kestiği Ağacın Altında Kaldı

Çayeli'nde Acı Ölüm Kestiği Ağacın Altında Kaldı

16-11-2022 - ÇAYELİ