MADENLİ BELEDİYESİ
Giriş Tarihi : 09-12-2020 11:52

MADENLİ’DE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Madenli’de yaşanan afetten sonra Belediye öncülüğünde başlatılan çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

MADENLİ’DE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz aylarda beldede yaşanan sel ve heyelan felaketinin ardından yaralar hızla sarılmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Necip Yazıcı’nın takibi ve kontrolünde devam eden çalışmaları AK Parti Çayeli İlçe Başkanı aynı zamanda Madenli eniştesi olan İshak Karahan’da yerinde inceledi. Bir çok bölgede devam eden çalışmaları yerinde gören Başkan Karahan ve Teşkilattan sorumlu, Madenli Belde koordinatörü Yasin Arslan beraberindeki parti yönetimi Belediye Başkanı Necip Yazıcı’ya çalışmalarında ötürü teşekkür etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN YANINDA VE DAİMA ARKASINDAYIZ
AK Parti İlçe Başkanı İshak Karahan ve parti yönetimi Beldede önemli çalışmalardan birisi olan içmesuyu arıtma tesisinin çevresinde İller Bankası tarafından yürütülen çalışmayı yerinde gördüler. Başkan Yazıcı ile birlikte saha da kontroller gerçekleştiren AK Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan ve yönetimi “ Belediye Başkanımızın dün nasıl ise bugün de arkasındayız. Gereken hükumet olarak gerekse siyaset olarak Başkanımızı hiç yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da. Bazı yersiz söylemler var onlara ne biz ne de Belediye Başkanımız aldırış etmiyoruz. Biz herzaman icraatlerimizin derdindeyiz. Vatandaşımızın hizmetkarı olmak için daima istişareler gerçekleştiriyoruz. Halk için hak’tan yana hizmetler ile vatandaşlarımızın huzurundayız. Biz hep birlikte olursak Madenli’de aşılamayacak bir sorun kalmayacak. Kibir, gurur bizim siyasetimizde ve yaşantımızda yok. Olmayacakta. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizmiş olduğu yolda kararlılıkla azimle devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdiler.

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELİNDİ
Sahadaki ziyaretlerin tamamlanmasının ardından Belde merkezine gelinerek vatandaşlarla hasbihal edildi. Burada talebi olan belde halkı ile görüşmeler yapıldı. Ziyaretin sona ermesi ile birlikte beldeden ayrılan heyet, vatandaşlara “kapımız her daim sizlere açık. Gelemiyorsanız arayın telefonumuz her daim açık biz size gelelim. Hizmet noktasında Belediye Başkanımıza destekler sağlamaya devam edeceğiz. Herşey madenli için” söylendi.