RİZE
Giriş Tarihi : 17-09-2020 14:44

KESİCİ: Hiçbir Sağlık Problemi Olmayan Abimizin Bu Hastalıktan Ölmesi Bütün Milletimize İbret Olmalıdır

Çayeli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yahya Kesici, hastane personellerinden vefat eden İsmail Hakkı Sarı'ya taziyelerini iletti ve çok önemli uyarılarda bulundu.

KESİCİ: Hiçbir Sağlık Problemi Olmayan Abimizin Bu Hastalıktan Ölmesi Bütün Milletimize İbret Olmalıdır

Çayeli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yahya Kesici, hastane personellerinden Kovid-19 tedavisi gördüğü Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde entübe olarak vefat eden İsmail Hakkı Sarı için sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı yayımladı.

Başhekim Kesici, yapmış olduğu paylaşımda halkımızın önemsemediği bu durumu merhum Sarı'yı örnek göstererek kritik uyarılarda bulundu. Bana birşey olmaz demeyin diyerek uyarıda bulunan Kesici'nin paylaşımı salgının ne kadar tehlikeli ve hayati önem taşıdığını birkez daha hatırlatmış oldu.

İşte Başhekim Dr. Yahya Kesici'nin paylaşımı:

"
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi çalışanımız, çok değerli abimiz, hastanemiz teknisyeni ve diyalizde birlikte çalıştığım büyüğüm, arkadaşımız İsmail Hakkı Sarıyı Covıt-19 hastalığından kaybettik. Sigara içmeyen, alkol hiç kullanmamış, kendine çok iyi bakan, sofrasında balını eksik etmeyen, dağ bayır gezen abimizin bu hastalıktan ölmesi bütün milletimize ibret olmalıdır. Bana bir şey olmaz demeyin. Lütfen dikkat edelim. Sonra çok üzülüyoruz. Son pişmanlık asla fayda etmiyor. Ne olur dikkat edelim.

İsmail ağabeyimize Allah'tan rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun. Kendisini çok anacağız, çok özleyeceğiz.
Namazında, niyazında olan bu abimizin müslümanlığına şahidim. Allah samimiyetini kabul etsin. Din gününde inşallah kazananlardan olacaktır."
AdminAdmin