ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 06-09-2021 14:01   Güncelleme : 06-09-2021 14:01

Kaymakam Çayeli'ne Veda Etti

Çayeli Kaymakamlık görevinden Mülkiye Müfettişliğine atanan Bayram Türker veda mesajı yayınladı.

Kaymakam Çayeli'ne Veda Etti

7,5 aydır Çayeli Kaymakamlık görevini sürdüren ve kısa süre önce Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mülkiye Müfettişliğine atanan Bayram Türkerveda mesajı yayınladı. 

Bayram Türker sırasıyla Burdur-Tefenni, Denizli-Bozkurt, Kırklareli-Demirköy ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Konya-Hüyük, Kilis-Polateli ve Mardin-Savur ilçelerinde kaymakamlık görevini ifa etmişti. 

Bayram Türker, Çayeli Kaymakamlığı'nın sayfasında yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
Kıymetli Çayelililer,
Yaklaşık 7,5 aydır memnuniyetle görev yaptığım Çayeli’nden, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mülkiye Müfettişliğine atandığım için ayrılıyorum. Kısa olmasına rağmen Görev yaptığım süre zarfında adalet temelli bir anlayışla Çayelinin menfaati için elimden geldiğince çalışmaya gayret ettim. Kısa süreye rağmen Çayeli, meslek hayatımda şahsıma en ciddi katkıları sağlayan görev yerlerimden biri oldu.
Bu süreçte ahenkli bir çalışma ortamı sağladığımız tüm resmî kurumlarımıza, ilçe belediyemize, belde belediyelerimize, tüm siyasi parti teşkilatlarımıza, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.
Varsa bizden yana hakkımız helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin.
Bundan böyle beni de bir hemşeriniz olarak kabul etmeniz en büyük sevincim olacaktır. Bulunduğum her yerde her bir Çayeliliye kapım sonuna kadar açıktır.
Sağlıcakla kalın.