ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 19-11-2021 09:17   Güncelleme : 19-11-2021 09:32

İshak Karahan Diyarbakır Annelerini Ziyaret Etti

Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarına katılmak üzere Diyarbakır'da olan AK Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan, Diyarbakır annelerini ziyaret etti.

İshak Karahan Diyarbakır Annelerini Ziyaret Etti

Diyarbakır'da Mezopotamya Gurme ve Yöresel Lezzetler Fuarı'na rize'den oldukça yoğun ilgi gördü. Rizemizin onur konuğu olduğu fuarda Rize'nin yanı sıra İlçelerden de Diyarbakır'a yoğun bir ilgi gösterildi.

Fuara katılmak üzere Diyarbakır'a giden AK Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan, yönetim kurulu üyeleri, Çayeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Öztürk ve üyeleri evlat nöbetinde bulunan Diyarbakır annelerini ziyaret ettiler. Ziyaretlerini sosyal medyada paylaşan Karahan, "Hiç öyle uzaktan göründüğü gibi değilmiş, gelip bu duygu selini yaşamak hayatımda unutamayacağım bir tecrübe oldu" diyerek video ve fotoğraflar ile o anı gidemeyenlerle paylaştı.

Karahan'ın devam eden paylaşımında şu ifadelere yer verdi;
"Dün aklımızla, fikrimizle, zikrimizle, gönlümüzle ve dualarımız ile manen yanlarında olmaya çalıştığımız DİYARBAKIR ANNELERİ ve Babaları’nın bugün yaptığımız ziyaretle yanlarınla olduk. Onlarla dertleştik, yaşadıklarını dinledik, evlat hasretlerine ve anaların yüreklerinin yangınına yakinen şahit olduk ve de hemşerilerimizin selamlarını kendilerine ilettik. Hiç öyle uzaktan göründüğü gibi değilmiş, gelip bu duygu selini yaşamak hayatımda unutamayacağım bir tecrübe oldu. Mevlam bu anaların gözlerinden dökülen yaşların müsebbibi olan vicdansızları, onlarla birlikte yol yürüyen veya bir şekilde destek olan kim var ise hepsini kahru perişan eylesin…"


 

AdminAdmin