MADENLİ
Giriş Tarihi : 27-10-2021 12:23   Güncelleme : 27-10-2021 12:23

Çayeli Belediyesi'nden Anlamlı Davranış

Geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Fatih Yılmaz kardeşimiz için Çayeli Belediyesi, anlamlı ve duygulandıran bir çalışma gerçekleştirdi.

Çayeli Belediyesi'nden Anlamlı Davranış

Elim bir trafik kazası sonucu Beldemizin sevilen ve efendiliği ile her zaman örnek gösterilen Fatih Yılmaz'ın acısını yüreğimizde taşıyoruz. Çayeli Belediyesi, Yılmaz ve sevenlerinin acısına ortak olmak ve bir nebze de olsa azaltmak için anlamlı bir davranış sergiledi. Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, ilçenin girişinde bulunan Çayeli - Madenli yolu yer alan yolcu bekleme durağına vefat Eden Fatih Yılmaz kardeşimizin resmini asarak ismini verdi. Başkan Çiftçi; Yılmaz ailesinin ve sevenlerinin acısını paylaşıyoruz. Kendi ve benimde anne tarafımın beldesi olan Madenli yolu üzerindeki durağımıza fatih kardeşimizin resmini astık ve ismini verdik. Onu unutmayacağız, yeri mekanı cennet olsun inşallah ifadelerine yer verdi.

Asılan resimden sonra ailesi, madenli halkı ve sevenleri resmini sosyal medya hesaplarından paylaşarak acılarını paylaşan herkese teşekkür etti.

İŞTE DURAKTA BULUNAN O RESİM;

AdminAdmin