ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 22-09-2021 08:54   Güncelleme : 22-09-2021 09:09

Çayeli Belediyesi Makine Parkına 2 Adet Yeni Araç Daha Kattı

Çayeli Belediyesi yeni aldığı araçlarla makine parkını güçlendirmeye devam ediyor. Şimdi ise 23 tonluk ekskavatör ve 4x4 çift kabin ile yeni aldığı araçlarını tanıttı.

Çayeli Belediyesi Makine Parkına 2 Adet Yeni Araç Daha Kattı

Çayeli Belediyesi önünde yapılan törenle iki yeni aracın tanıtımı yapıldı. 23 tonluk yeni ekskavatör ve 4x4 çift kabin arazi aracını duyuran Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi alınan 23 tonluk ekskavatörün hibe, 4x4 arazi aracının ise %50'sinin hibe olarak alındığını aktardı. 

Düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi; “Yaptığımız girişimler ve görüşmelerimiz neticesinde 23 tonluk ekskavatörümüzü hibe olarak, 4x4 çift kabin aracımızı da %50'si hibe geri kalan kısmının da kendi öz kaynaklarımız ile ödeyerek Belediyemize ve İlçemize hizmet etmek üzere aldık ve kullanacağız.

Haziran ayında yine belediye önünde tören düzenlene Çayeli Belediyesi 14 tonluk hibe olarak almış olduğu ekskavatör iş makinasını tanıtmış idi. 

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, göreve geldiği andan itibaren belediyeye 1 adet çöp arabası, 1 adet kazıcı yükleyici, 1 adet 14 tonluk ekskavatör, 1 adet 24 tonluk ekskavatör, 1 adet 4x4 çift kabin arazi aracı ve itfaiye öncü aracı statüsünden faydanılarak 1 adet hizmet aracı kazandırdı.

23 Tonluk ekskavatörümüzün hibe edilmesinde katkısı bulunan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ya, İl Başkanımız Sayın İhsan ALKAN’a, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Sayın Fatma ŞAHİN’e, Belediyemizin kıymetli meclis üyelerine ve katkısı bulunan herkese ilçem adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. İlerleyen zamanlarda da yeni iş makinalarımızı yine burada sizlere tanıtacağız. Amacımız güçlü bir hizmet kapısı oluşturmak ve vatandaşlarımızın taleplerine çözüm üretmektir. İnşallah bunu da yeni aldığımız makinalarımız ile kolayca çabucak yapacağız.” İfadelerini kullandı.

 

AdminAdmin