ÇAYELİ
Giriş Tarihi : 30-11-2020 22:50

Çayeli'nde Bir İlk Oturduğun Yerden Sipariş Verme Devri Başladı

Çayeli'nde vatandaşlar artık ürünleri oturdukları yerden seçip sepetini dolduracak. Doldurduğu sepet ise dakikalar içinde ayağına gelecek. Bu yenilik İlçede İlke imza attı.

Çayeli'nde Bir İlk Oturduğun Yerden Sipariş Verme Devri Başladı

Çayeli'nde 2, Büyükköy'de 1 şubesi ile hizmet veren AdresS Marketleri, faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

MÜŞTERİNİN AYAĞINA GİDECEĞİZ
Online marketi ile müşterilerinin ayağına giden adresS market ilçede yeniliğe imza attı. Vatandaşların ayağına gideceğiz sloganı ile oluşturmuş oldukları sanal market ile (www.adresseteslim.com) Koronavirüs salgını döneminde büyük bir eksikliği gidermiş oldu.

MÜŞTERİ EVİNDEN MARKET ALIŞVERİŞİNİ YAPACAK
Salgın nedeniyle markete gitmek istemeyen vatandaşlar evlerinden sanal marketimizi gezerek sepetlerini dolduracaklar. Sanal marketteki her çeşit 
Sebze-meyve, et ve süt ürünleri, temizlik ürünlerinden züccaciyeye, kozmetikten gıda ürünlerine rahatlıkla ulaşacak şeffaf fiyat ve kaliteli ürünler ile sepetini dolduracak.

SANAL MARKET DAHA UCUZ
Yapılan yenilik ile İlçe halkına kaliteyi ucuza sunuyorlar. Ayrıca sanal market üzerinden alışveriş eden müşterilere hediyeler veren adresS market ilerleyen günlerde çekilişler yaparak müşterilerine özel sürprizler sunacak.

UYGULAMA İLE DAHA RAHAT ALIŞVERİŞ
Sanal marketi cebe sığdıran adresS market, günümüzde en çok kullanılan akıllı telefonlara özel yeni uygulama hazırlattı. Uygulama sayesinde direk marketi gezebilecek olan müşteriler tüm ürünlerin fotoğraflarını ve fiyatlarını görerek istediği kadar sipariş verebilecek. Mobil Akıllı telefonlar için oluşturulan uygulamaları telefonunuza indirerek daha hızlı işlem yapabilirsiniz.

GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİ VE PANDEMİ DÖNEMİNİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
AdresS Market yönetim kurulu "Günümüz teknolojisini kullanmamız gerektiğini gördük. Vatandaşlarımızında rahatlık açısından tercih edeceği bir uygulama olacağına inanıyoruz. Mağazalarımızda olan en iyi ve taze ürünler sanal marketimizde de yer almaktadır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermedik bu süreçten sonra da vermeyi düşünmüyoruz. Pandemi nedeniyle dışarıya çıkmak istemeyen veya topluluk içerisinde bulunmak istemeyen vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanacağı sanal marketi oluşturduk. Aslında daha öncesinde whatsapp hattı üzerinden müşterilerimize hizmet sunuyorduk. Şimdi müşterilerimiz neyi ne kadar alacağını kendisi seçerek bize gönderiyor siparişler ekiplerimiz tarafından titizlikle hazırlanıp müşterimizin ayağına götürüyoruz." ifadelerine yer verdi.

www.adresseteslim.com

AdminAdmin